Оголошення!

25 Вересня, 2024 р., 11:25
ПОВІДОМЛЕННЯ про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності
06 Вересня, 2024 р., 17:07
ЗАЯВА  ПРО ВИЗНАЧЕННЯ ОБСЯГУ СТРАТЕГІЧНОЇ ЕКОЛОГІЧНОЇ ОЦІНКИ    Детальний план території з метою визначення планувальної організації та розвитку території, уточнення положень генерального плану села Лисичово та оформлення зміни цільового призначення земельної ділянки із земель для ведення особистого селянського господарства до земель для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд (присадибна ділянка) за адресою с.Лисичово,708.
21 Серпня, 2024 р., 15:30
ПОВІДОМЛЕННЯ про оголошення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності