Історія

За часів Австро-Угорщини два верхні села Боржавської долини належали до Марамороської жупи. Після 1919 р., за підсумками Першої світової війни, нинішнє Закарпаття увійшло до складу Чехословацької Республіки. У 1920-х роках чехи провели адміністративно-територіальну реформу, утворивши округи. (Їхні межі фактично збігаються з нинішніми районами.) Але Свалявський округ на той час вважався дуже бідним. Тому Керецьки й Березники, які тоді й дотепер є відчутно заможнішими, ніж інші села цього району (і яким належать величезні території з лісами й полонинами), чехи вирішили «відщипнути» до інших населених пунктів долини. Хоча тут проживають бойки-лишаки, а на іншій території Свалявщини — лемки. До речі, ця етнічна відмінність зберігається й досі.

У радянські часи Керецьки і Березники були об’єднані в одну сільську раду, й тут господарював багатющий колгосп-мільйонер «Пам’ять Ілліча», який спеціалізувався на виведенні нових сортів картоплі, утримував 12—15 тисяч овець, тисячі корів і молодняка, діяли пилорама, підсобні цехи тощо. Нині усе зникло. Ліси навколо цих сіл майже до кінця 70-х років минулого століття належали Кушницькому лісокомбінату Іршавського району, а згодом перейшли під оруду Свалявського ЛК. Березниківська сільрада утворилася 1988 р