Створена 22  грудня 2019 р.( Постанова ЦВК)

Центр громади с.Керецьки.

Кількість населених пунктів, що ввійшли до складу громади - 4 (с.Березники, с.Керецьки, с.Кушниця, с.Лисичово)

Площа ТГ 295,8 км.кв.

Чисельність населення громади 15035

Органи місцевого самоврядування - Керецьківська сільська рада (голова Мушка Михайло Михайлович)

Склад депутатів - 26 депутатів

Постійні депутатські комісії:

Постійна комісія з питань промполітики, управління майном територіальної громади  та житлово-комунального господарства:

Голова постійної комісії – Білей Марія Дмитрівна.

Секретар постійної комісії – Чура Ганна Михайлівна.

Члени постійної комісії:   Петрунько Василь Васильович;

Федорянич Юлія Данилівна;

Дочинець Василь Васильович.

Постійна комісія з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва:

Голова постійної комісії –  Штефко Михайло Дмитрович.

Секретар постійної комісії – Романець Василь Васильович;

Члени постійної комісії:   Пупена Ганна Іванівна;

Стеблей Вікторія Дмитрівна.

Павелко Іван Дмитрович.

Постійна комісія з питань земельних відносин, природокористування, планування території, безпеки  життєдіяльності:

Голова постійної комісії – Нитка Михайло Васильович.

Секретар постійної комісії – Шкарупа Євген Олександрович.

Члени постійної комісії: Штефко Василь Михайлович;

Куруц Михайло Васильович;

Грабар Іван Іванович.

Постійна комісії з питань освіти, культури, охорони здоров*я, туризму, рекреації, молоді  й спорту:

Голова постійної комісії – Василенко Михайло Михайлович.

Секретар постійної комісії – Зейкан Наталія Василівна.

Члени постійної комісії: Сньозик Яна Іванівна;

Павелко Віра Іванівна;

Фалес Василь Васильович.

Постійна комісія з питань законності, правопорядку, регламенту, депутатської етики:

Голова постійної комісії – Шинкар Петро Вікторович.

Секретар постійної комісії – Шинкар Мирослава Василівна.

Члени постійної комісії: Батрин Сергій Михайлович;

Шандро Ярослав Іванович;

Стеблей Наталія Володимирівна.

Керецьківська сільська ТГ  розташована в Хустському районі.

На території громади  знаходиться полонина Боржава, найвищою вершиною якої є гора Стой, де в радянські часи була збудована військова частина  і РЛС. На території громади є дві неокультурені мінеральні джерела та форельник.

Діюча кузня-музей “Гамора” - унікальний пам’ятник ковальського ремесла, оригінальність якого в тому, що для приведення в дію важких ковальських молотів під час  виготовлення залізних виробів сільськогосподарського призначення   використовується   сила падаючої води з річки Лисичанки.  За таким принципом  працювали  тут ковалі й  раніше.
Кузня побудована на початку ХIХ ст. На річці   була  споруджена гребля  для накопичення води у водосховищі. По відвідному каналу вода спрямовувалася на лопаті коліс кузні, які приводили в рух ковальські молоти вагою  до 125 кг. Під їх ударами металічні болванки перетворювалися в заготовки для лопат, мотик, деталей плугів тощо. Колись чотири молоти обслуговували 16 майстрів, які уміли виковувати крім нехитрих знарядь праці селян також деталі для металічного фігурного тину,  металічних ліжок та інших виробів, що мали на той час великий попит не тільки в краї, а й далеко за його межами.

На території громади є 4 заклади загальної середньої освіти (Березниківський, Керецьківський, Кушницький, Лисичівський), 5 закладів дошкільної освіти та 2 дитячі школи мистецтв.