ОГОЛОШЕННЯ про початок обговорення проєкту аналітичного звіту

Дата: 19.06.2024 16:52

про початок обговорення проєкту аналітичного звіту

Керуючись Законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», відповідно до ст. 23 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності»,  відповідно до Порядку проведення містобудівного моніторингу, затвердженого наказом Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України від 01 вересня 2011 року №170 із змінами, внесеними згідно з Наказом Міністерства  регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства № 199 від 20.05.2013 та   Наказом Міністерства розвитку  громад та територій №  333 від 14.12.2021,   відділ архітектури, будівництва, земельних відносин та управління комунальною власністю Керецьківської сільської ради інформує про початок обговорення проєкту аналітичного звіту з проведення містобудівного моніторингу територій населених пунктів на території Керецьківської сільської територіальної громади (села Керецьки, Березники, Кушниця, Лисичово), на які розроблені генеральні плани.

Прийом пропозицій та зауважень буде проводитись з  19 червня 2024 року по 28 червня 2024 року.

Зауваження та пропозиції до проєкту аналітичного звіту надсилати на електронну адресу сільської ради: kervillagecouncil@ukr.net.