Дата: 18.12.2023 19:17

(відповідно до пункту 41 постанови КМУ від 11.10.2016 № 710

«Про ефективне використання державних коштів» (зі змінами))

Замовник:  Відділ освіти, молоді та спорту, культури і туризму Керецьківської сільської ради Закарпатської області, код ЄДРПОУ 43920236, адреса: 89334.вул. Головна,52, с. Керецьки, Закарпатська обл.,

Ідентифікатор закупівлі: UA-2023-12-11-022876-a

Назва предмета закупівлі із зазначенням коду за Єдиним закупівельним словником (у разі поділу на лоти такі відомості повинні зазначатися стосовно кожного лота) та назви відповідних класифікаторів предмета закупівлі і частин предмета закупівлі (лотів) (за наявності): ДК 021:2015 "Єдиний закупівельний словник" – 09310000-5 Електрична енергія           (Електрична енергія).

Обґрунтування технічних та якісних характеристик предмета закупівлі:

Найменування товару

Категорія площадки вимірювання Споживача

Клас напруги

Одиниці виміру

Електрична енергія

група "Б" (без АСКОЕ)

2-й

кВт/год

Термін постачання: з дати укладання договору до 31 грудня 2024 року.

1. Особливі вимоги до предмета закупівлі

Постачання електричної енергії споживачу регулюється чинним законодавством України:

- Кодексом системи передачі, затвердженого постановою Національної комісії регулювання електроенергетики та комунальних послуг України від 14.03.2018 № 309;

- Законом України «Про ринок електричної енергії»;

- Правилами роздрібного ринку електричної енергії, затвердженими постановою Національної комісії регулювання електроенергетики та комунальних послуг України від 14.03.2018 № 312.

2. Мета використання товару: для забезпечення потреб у споживанні електричної енергії об’єктів Замовника.

3. Місце та строк поставки товару: на межі балансової належності між оператором системи розподілу та споживачем:

3.1. Керецьківський ЗДО с.Керецьки, вул. Головна, 9

3.2. Березниківський ЗДО с.Березники, 114

3.3. Лисичівський ЗЗСО с. Лисичово, 269

3.4. Керецьківська мистецька школа с.Кеерцьки, вул. Головна, 8

3.5. Березниківський будинок культури с.Березники, 651

3.6. Лисичівський будинок культури с.Лисичево, 189

3.7. Керецьківська бібліотека с.Керецьки, вул.Головна, 11

4. Закупівля електричної енергії здійснюється з урахуванням послуги з передачі електричної енергії оператором системи передачі ПрАТ ''НЕК ''Укренерго'' та без врахування послуги з розподілу оператором систем розподілу ПрАТ «Закарпаттяобленерго».

5. Якість електричної енергії повинна відповідати фактичним значенням параметрів електричної енергії, встановленим ГОСТ 13109-97 і ДСТУ EN 50160:2014, а також термінологічним стандартам ГОСТ 30372-95 та ДСТУ 3466-96. Контроль і оцінювання показників якості електричної енергії проводиться згідно СОУ-Н ЕЕ 40.1-37471933-55:2011. Відповідно до положень пункту 11.4.6 глави 11.4 розділу XI Кодексу систем розподілу, затвердженого постановою НКРЕКП від 14.03.2018 № 310, параметри якості електроенергії в точках приєднання споживачів в нормальних умовах експлуатації мають відповідати параметрам, визначеним у ДСТУ EN 50160:2014 «Характеристики напруги електропостачання в електричних мережах загальної призначеності» (ДСТУ EN 50160:2014).

6. Постачання електричної енергії споживачам здійснюється електропостачальниками, які отримали відповідну ліцензію на право провадження господарської діяльності з постачання електроенергії споживачу.

6. Обґрунтування розміру бюджетного призначення: закупівля оголошена на очікувану вартість.

7. Очікувана вартість предмета закупівлі: 379 500,00 грн. з ПДВ.

8. Обґрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: При визначенні очікуваної вартості закупівлі враховувалась інформація  про тариф на послугу з передачі електричної енергії оператора системи передачі — НЕК «Укренерго», затверджений Регулятором на відповідний розрахунковий період  відповідно Закону України «Про ринок електричної енергії» та без врахування послуги з розподілу оператором систем розподілу ПрАТ «Закарпаттяобленерго»,  про ціну товару, що міститься в мережі Інтернет у відкритому доступі, в тому числі на спеціалізованих торгівельних майданчиках та в електронній системі закупівель.