Оголошення про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території та стратегічній екологічній оцінці проекту документа державного планування

Дата: 09.02.2023 14:03
Кількість переглядів: 78

Керецьківська сільська рада

оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території та стратегічній екологічній оцінці проекту документа державного планування

 

            ПОВНА НАЗВА ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ

 Містобудівна документація «Зміни до детального плану території                                                  по вулиці Молодіжна, № 55 в селі Керецьки».

          

Мета розробки детального плану території – визначення планувальної організації та розвитку території, уточнення положень генерального плану с.Керецьки для розташування об’єктів дорожнього сервісу та промисловості.

Проект розроблено на підставі рішення сімнадцятої сесії восьмого скликання Керецьківської сільської ради від 16.12.2022 р. № 810 та завдання на проектування.

Замовник містобудівної документації – Керецьківська сільська рада.

Розробник проекту детального плану та Звіту про стратегічну екологічну оцінку ФОП – Зазулич С.І.

 

ОРГАН, ЩО ПРИЙМАТИМЕ РІШЕННЯ ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ -  Керецьківська сільська рада.

 

ПЕРЕДБАЧУВАНА ПРОЦЕДУРА ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ

         Дата початку та строки здійснення процедури: громадське обговорення проекту Детального плану та Звіту про стратегічну екологічну оцінку розпочато з дня їх оприлюднення – 08 лютого 2023 року на Веб-сайті Керецьківської сільської ради https:// kereckivska.gromada.org.ua/ та триватиме до 14 березня 2023 року.

 

ДАТА, ЧАС І МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ ЗАПЛАНОВАНИХ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

            10 березня 2023 року о 14.00 годині в приміщенні Керецьківської сільської ради за адресою: Закарпатська обл., Хустський район, с.Керецьки, вул. Головна, буд. 52. відбудуться громадські слухання з презентацією та експонуванням проекту.

            Ознайомитися з проектом Детального плану та звітом про стратегічну екологічну оцінку можна в приміщенні сільської ради та на Веб-сайті Керецківської сільської ради https:// kereckivska.gromada.org.ua/.

 

ОРГАН, ДО ЯКОГО ПОДАЮТЬСЯ ЗАУВАЖЕННЯ І ПРОПОЗИЦІЇ, ЙОГО ПОШТОВА ТА ЕЛЕКТРОННА АДРЕСИ ТА СТРОКИ ПОДАННЯ ЗАУВАЖЕНЬ І ПРОПОЗИЦІЙ

            Зауваження і пропозиції до Звіту із стратегічної екологічної оцінки, проекту Детального плану території подаються до Керецьківської сільської ради E-Mail:  [email protected], тел. 03133-537-70, Відповідальна особа: Нитка Світлана Василівна - начальник відділу архітектури, будівництва, земельних відносин та управління комунальною власністю  тел.моб. 0997334271,

E-Mail:  [email protected]  .        

            Строк подання зауважень і пропозицій до 14 березня 2023 року. Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

 

НЕОБХІДНІСТЬ ПРОВЕДЕННЯ ТРАНСКОРДОННИХ КОНСУЛЬТАЦІЙ щодо проекту документа державного планування відсутня.

 

 

 

Керецьківський сільський  голова                                  Михайло МУШКА           

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь