Оголошення про проведення конкурсу щодо визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Керецьківської сільської ради територіальної громади

Дата: 22.11.2022 09:07

Оголошення про проведення конкурсу щодо визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території Керецьківської сільської ради територіальної громади

1. Організатор конкурсу:

1.1. Найменування: Керецьківська сільська рада.

1.2. Юридична адреса: 89334, Закарпатська область., Хустський район, с. Керецьки,  вул. Головна, 52.

2. Підстава для проведення конкурсу: Розпорядження сільського голови №197 від 21.11.2022 р.

3. Предмет конкурсу:

3.1. Перелік послуг: послуги зі збирання та вивезення твердих побутових відходів на території Керецьківської сільської ради територіальної громади.

3.2. Місце надання послуг: с. Керецьки, с. Березники, с. Кушниця, с. Лисичово Хустського району Закарпатської області.

3.3. Строк надання послуг: згідно з умовами договору.

4. Кваліфікаційні вимоги до учасників конкурсу:

- наявність матеріально-технічної бази;

- вартість надання послуг;

- досвід роботи   з   надання   послуг  з  вивезення  побутових відходів;

- наявність та кількість працівників відповідної кваліфікації;

- наявність в учасника конкурсу достатньої кількості спеціально обладнаних транспортних засобів для вивезення твердих побутових відходів, що утворюються у житловій забудові та на підприємствах, в установах, організаціях на території населених пунктів Керецьківської сільської ради

- реєстрація учасників конкурсу в Єдиному державному реєстрі юридичних та фізичних осіб-підприємців.

- обов’язковою умовою, для виконавця послуг зі збору та вивезення твердих побутових відходів, є забезпечення вивезення твердих побутових відходів на полігон, оскільки на території Керецьківської сільської ради територіальної громади відсутнє сміттєзвалище.

5. Характеристика території, де повинні надаватися послуги з вивезення побутових відходів:

Територія приватної житлової забудови, суб’єктів підприємницької діяльності, бюджетних установ  в межах Керецьківської сільської ради.

6. Характеристика об’єктів утворення відходів:

– приватні будинки на території Керецьківської територіальної громади;

– підприємства, установи, організації;

– багатоквартирні будинки.

7. Отримання конкурсної документації:

7.1. Місце: 89334, Закарпатська область., Хустський район, с. Керецьки,  вул. Головна, 52

7.2. Спосіб: Особисто або поштою.

8. Умови подання конкурсних пропозицій:

8.1. Місце: 89334, Закарпатська область, Хустський район, с. Керецьки,  вул. Головна, 52.

8.2. Спосіб: Особисто або поштою.

8.3. Кінцевий термін подання конкурсних пропозицій –  протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення

8.4. Місце подання конкурсних пропозицій –Керецьківська сільська рада, 89334, Закарпатської області Хустського району, с. Керецьки,  вул. Головна, 52.

9. Вимоги до конкурсних пропозицій:

9.1. Конкурсна пропозиція подається особисто або надсилається поштою конкурсній комісії у конверті, на якому зазначаються повне найменування і місцезнаходження організатора та учасника конкурсу, перелік послуг, на надання яких подається пропозиція.

9.2. Конкурсна пропозиція друкується та підписується учасником або особою уповноваженою на право підпису від імені учасника, повноваження цієї особи зазначаються у письмовому дорученні, що входить до складу конкурсної пропозиції. На всіх сторінках пропозиції мають міститися відбитки печатки (за її наявності) учасника та підпис уповноваженої особи. Всі сторінки пропозиції, на яких зроблені будь-які окремі записи або правки, позначаються ініціалами особи, що підписує пропозицію.

Відповідальність за помилки друку у документах, надісланих до організатора конкурсу та підписаних відповідним чином, несе учасник.

9.3. Всі документи, що мають відношення до конкурсної пропозиції, складаються українською мовою.

10. Проведення конкурсу:

10.1. Місце: 89334, Закарпатська область., Хустський район, с. Керецьки,  вул. Головна, 52.

10.2. Дата: протягом 3 днів з дня закінчення прийняття документів.

10.3. Розкриття конвертів з конкурсними пропозиціями відбудеться о 10:00 к.ч.  22 грудня 2022 року за адресою: 89334,  с. Керецьки,  вул. Головна, 52.