1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей

Дата: 02.06.2022 16:37

1 червня відзначається Міжнародний день захисту дітей. Щоб підтримати творчу молодь громади, відділом освіти, молоді та спорту, культури і туризму Керецьківської сільської ради було організовано ряд заходів, що проводилися на базі Кушницького ЗЗСО І-ІІІ ступенів. Найактивнішими з них стали спортивні змагання між командами початкових класів закладів освіти Керецьківської територіальної громади «Нащадки вільних. Гонка героїв срібної землі». Під час урочистого відкриття юних спортсменів привітали почесні гості: Михайло Мушка, голова Керецьківської ТГ, Ганна Остолош, начальник відділу освіти, молоді та спорту, культури і туризму Керецьківської сільської ради, Тетяна Симканич, начальник служби у справах дітей Керецьківської сільської ради, Ганна Самолюк, в.о. директора Кушницького ЗЗСО І-ІІІ ступенів. Перед початком змагань усі учасники заходу отримали практичний інструктаж з правил поведінки на випадок повітряної тривоги, спустилися в укриття разом зі своїми керівниками команд.

Кожен навчальний заклад громади представив дві команди, що складалися із учнів 1-2 та 3-4 класів. Учні позмагалися у швидкості, спритності, витривалості та силі, проявили вміння працювати у команді, чітко виконувати вказівки капітана. Програма змагання складалася із найрізноманітніших завдань: естафета з фішками, футбольними та тенісними м`ячами, стрибки з м`ячем між ногами, завдання з гімнастичним обручем, складання цифр та слів на швидкість тощо. Найвидовищнішим змаганням було завершальне завдання – перетягування линви.

Після змагань усі команди були нагороджені грамотами відділу освіти, цінними подарунками, а кожен учасник спортивних змагань отримав медаль на згадку про свято.

Радує, що до змагань долучилися і батьки, які підтримували своїх дітей. Надзвичайною приємністю стало те, що на спортивному святі були присутні сім`ї переселенців, які активно вболівали за учасників. Це створило особливу атмосферу сімейного свята, а дітям додало впевненості в собі та наснаги до змагань.

Сподіваємося, що кожен, хто долучився до дійства, отримав величезне задоволення від побаченого, багато позитивних емоцій та шквал адреналіну. Бажаємо нашим дітям миру і щасливого майбутнього, а ми будемо намагатися створювати для них ще не одне цікаве свято.

Возможно, это изображение 8 человек, люди занимаются спортом, люди стоят и на открытом воздухе

Возможно, это изображение один или несколько человек, люди стоят и на открытом воздухе

Возможно, это изображение 8 человек, ребенок и люди стоят

Возможно, это изображение 8 человек, люди занимаются спортом, люди стоят и трава