До відома!

Дата: 13.05.2022 00:26

12 травня 2022 року відбулося 8-ме засідання виконавчого комітету Керецьківської сільської ради.

На порядок денний винесено питання, щодо внесення змін у програму "Турбота" стосовно виплати одноразової допомоги військовим Збройних сил України які захищають нашу державу.

Внесено зміни в бюджет де передбачено виплату захисникам (мешканцям нашої громади) у розмірі 10000,00 гривень кожному хто боронить нашу країну. Відшкодування Свалявському інклюзивно-ресурсному центру за надання послуг дітям з особливими освітніми потребами. Спрямовано також кошти на покращення умов проживання в закладах дошкільної освіти громади вимушено переміщеним особам.

Надано матеріальну допомогу на поховання, а також хворим, соціально-незабезпеченим мешканцям та учасникам бойових дій громади на суму 64900,00 гривень.

Висловлюємо щиру подяку членам виконавчого комітету за плідну діяльність у такий важкий для держави час.

Україна Переможе!

Слава Україні!

P.S. До уваги родичів військових які мобілізовані та стоять на захисті України. Для отримання фінансової підтримки вам необхідно звернутися до сільської ради у зручний для вас час від 8.00 до 17.00 год. з документами, додаткова інформація за номером: 03133-5-37-70.

Возможно, это изображение 1 человек, стоит, военная форма и на открытом воздухе