УВАГА КОНКУРС!

Дата: 05.05.2022 15:16

День матері - міжнародне свято, яке покликане шанувати материнство, зв'язки матері та її дітей, а також показує особливий вплив матерів у суспільстві. В Україні до кожної жінки споконвіку відносилися як до берегині родинного вогнища, яка дарує тепло всій сім'ї, народжує та виховує майбутнє покоління нації. Тож День матері - чудова можливість привітати рідненьку, побажати їй усього найкращого та подарувати гарний подарунок. Цього року в Україні День матері святкують 8 травня. З нагоди свята оголошуємо онлайн фестиваль-конкурс, присвячений Дню матері!

До участі в конкурсі запрошуються учні 1-10 класів закладів загальної середньої освіти та 1-8 класів мистецьких шкіл, а також діти відповідних вікових категорій із числа внутрішньо переміщених осіб.

Конкурс проводиться у трьох вікових категоріях (6-10 років, 11-13 років, 14-16 років ) у номінаціях:

- Читання поезії

- Виконання пісенного або інструментального твору

- Малюнок.

Роботи мають бути представлені у формі відео (номінації «Читання поезії» «Виконання пісенного або інструментального твору») та фото (номінація «Малюнок»).

Роботи публікуються в соцмережіFacebook у групі «Відділ освіти, молоді та спорту, культури і туризму Керецьківської сільської ради» та повинні бути підписані за зразком :

Прізвище, ім’я, по батькові, номінація, вікова категорія , назва закладу освіти, назва роботи.

Термін публікації робіт з 05 по 15 травня 2022 року

Переможцем конкурсу є учасник, який отримає найбільшу кількість вподобань під опублікованим у групі «Відділ освіти…» постом у кожній номінації та віковій категорії.

До участі в конкурсі допускаються індивідуальні роботи. Один учасник може представити одну роботу у кожній номінації.

Переможці та учасники фестивалю-конкурсу будуть нагороджені грамотами відділу освіти, молоді та спорту, культури і туризму Керецьківської сільської ради та Почесними грамотами Керецьківської сільської ради.

Возможно, это изображение еда и текст