До уваги!

Дата: 12.04.2022 16:29

Шановні жителі населених пунктів Керецьківської громади!

Відповідно до ст. 30 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» ст.ст. 9, 10 Закону України «Про благоустрій населених пунктів», з метою забезпечення наведення належного санітарного стану в громаді та забезпечення санітарно-епідеміологічного благополуччя його мешканців, сільська рада повідомляє, що 15 квітня 2022 року відбудеться суботник (толока) з благоустрою та весняної санітарної очистки територій населених пунктів.

Керецьківська сільська рада наполегливо просить усіх небайдужих жителів, керівників установ, організацій, підприємств, навчальних закладів, приватних підприємців долучитися до участі в суботнику: поприбирати біля закладів освіти, культури, медичних установ, магазинів, кафе, барів, дитячих та спортивних майданчиків, доріг, вулиць, на територіях, прилеглих до житлових будинків, зупинок громадського транспорту.

Закликаємо до співпраці усіх, хто хоче і може допомогти зробити території наших населених пунктів чистими, охайними.

Все буде Україна!

Слава Україні!