До відома!

Дата: 08.04.2022 14:49

На засіданні виконавчого комітету Керецьківської сільської ради було прийнято рішення по проведенню на території Керецьківської територіальної громади двомісячника по благоустрою та щорічна акція з благоустрою «За чисте довкілля». Основними пунктами цього рішення являється:

- забезпечення приведення до належного стану прибудинкових територій;

- приведення до належного стану об’єкти масового перебування та відпочинку населення;

- вжиття заходів по ліквідації бур’янів , стихійних сміттєзвалищ;

- очищення прибережних захисних смуг водних об’єктів від сміття;

- благоустрій меморіальних обелісків, упорядкування об’єктів культурної спадщини, пам’ятників;

- проведення поточного ремонту покриття автомобільних доріг в населених пунктах сільської ради;

- виконання роботи з приведення у належний санітарний стан узбіччя автомобільних доріг загального користування;

- очистка к’юветів біля індивідуальних житлових будинків.

Контроль за виконанням завдань рішення, покладено на заступника сільського голови, старостів громади та керівника відділу освіти, молоді та спорту, культури і туризму Керецьківської сільської ради.

Просимо всіх мешканців громади прибрати свої прибудинкові території, а також буде повідомлено додатково про день благоустрою в громаді.