Оголошення!

Дата: 20.03.2022 22:28

До уваги внутрішньо переміщених осіб, які проживають на території Керецьківської територіальної громади!

??У закладах загальної середньої освіти громади з 21.03.2022 року розпочинається робота за дистанційною формою. Просимо всіх батьків, котрі бажають долучити своїх дітей до навчання, підійти до дирекції закладу того села, у якому Ви проживаєте, і написати заяву для тимчасового зарахування дитини до закладу освіти.

??З 21.03.2022 року розпочинається очне навчання у закладах мистецької освіти громади. Дитина може відвідувати заняття у школі мистецтв після того, як батьки звернуться до дирекції закладу із відповідною заявою. Заклади працюють щодня із 12.00.

??Цого тижня продовжать роботу гуртки для усіх охочих у закладах загальної середньої освіти громади. Повідомлення про графіки гуртків можна знайти на сторінці відділу освіти, молоді та спорту, культури і туризму Керецьківської сільської ради.