Оголошення!

Дата: 20.03.2022 22:26

У п’ятницю 18.03.2022 під головуванням сільського голови Михайла МУШКИ відбулося позачергове засідання виконавчого комітету Керецьківської сільської ради Хустського району Закарпатської області.

На розгляд було винесено такі питання:

1.1. Про затвердження комплексної Програми розвитку цивільного захисту Керецьківської сільської ради Хустського району Закарпатської області на 2022 – 2026 роки.

1.2. Про внесення змін в Програму соціального забезпечення захисту населення «Турбота» на 2021-2023 роки, затвердженої рішенням сільської ради від 23 грудня 2020 року №84.

1.3. Про внесення змін до рішення сільської ради від 21 грудня 2021 року №633 «Про бюджет Керецьківської сільської територіальної громади на 2022 рік».

1.4 Про взяття на квартирний облік дітей-сиріт, дітей позбавлених батьківського піклування, осіб з їх числа.

1.5. Про надання матеріальної допомоги на поховання.

1.6. Про виділення матеріальної допомоги.

1.7. Різне.

Всі рішення були підтримані одноголосно. Виділено 10000,00 грн двом мешканцям громади на поховання їх близьких, які на день смерті ніде не працювали та не отримували пенсійні виплати. А також дев’ятнадцятьом жителям (учасникам АТО, учасникам бойових дій, важкохворим) надано допомогу, загальна сума якої склала 41500,00 грн.

Сільський голова доповів про отримання гуманітарної допомоги та розприділення її для потреб внутрішньо переміщених осіб.