Оголошення!

Дата: 02.03.2022 01:11
Кількість переглядів: 185

 

Керецьківська сільська рада

оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території та стратегічній екологічній оцінці проекту документа державного планування

 

           ПОВНА НАЗВА ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ

            Детальний план території  «Визначення планувальної організації та розвитку території, уточнення положень генерального плану  с. Керецьки  та оформлення зміни цільового призначення земельної ділянки із земель для будівництва та обслуговування  кредитно-фінансових установ до земель для будівництва та обслуговування будівель торгівлі за адресою с. Керецьки, вул. Головна, 6».

          

Мета розробки детального плану території – визначення планувальної організації та розвитку території, уточнення положень генерального плану с.Керецьки для подальшого реконструкції існуючої будівлі кредитно-фінансової установи під магазин.

Проект розроблено на підставі рішення п’ятої сесії ї (перше засідання) VIII скликання Керецьківської сільської ради від 4 лютого 2021 р. № 146 та завдання на проектування.

Замовник містобудівної документації – Керецьківська сільська рада.

Розробник проекту детального плану та Звіту про стратегічну екологічну оцінку ФОП – Зазулич С.І.

 

ОРГАН, ЩО ПРИЙМАТИМЕ РІШЕННЯ ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ -  Керецьківська сільська рада.

 

ПЕРЕДБАЧУВАНА ПРОЦЕДУРА ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ

         Дата початку та строки здійснення процедури: громадське обговорення проекту Детального плану та Звіту про стратегічну екологічну оцінку розпочато з дня їх оприлюднення – 01 березня 2022 року на Веб-сайті Керецьківської сільської ради https:// kereckivska.gromada.org.ua/ та триватиме до 04 квітня 2022 року.

 

ДАТА, ЧАС І МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ ЗАПЛАНОВАНИХ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

            04 квітня 2022 року о 14.00 годині в приміщенні Керецьківської сільської ради за адресою: Закарпатська обл., Хустський район, с.Керецьки, вул. Головна, буд. 52 відбудуться громадські слухання з презентацією та експонуванням проекту.

            Ознайомитися з проектом Детального плану та звітом про стратегічну екологічну оцінку можна в приміщенні сільської ради та на Веб-сайті Керецьківської сільської ради https:// kereckivska.gromada.org.ua/.

 

ОРГАН, ДО ЯКОГО ПОДАЮТЬСЯ ЗАУВАЖЕННЯ І ПРОПОЗИЦІЇ, ЙОГО ПОШТОВА ТА ЕЛЕКТРОННА АДРЕСИ ТА СТРОКИ ПОДАННЯ ЗАУВАЖЕНЬ І ПРОПОЗИЦІЙ

            Зауваження і пропозиції до Звіту із стратегічної екологічної оцінки, проекту Детального плану території подаються до Керецківської сільської ради E-Mail:  kervillagecouncil@ukr.net, тел. 03133-53621, Відповідальна особа: Герасимова Валентина Юріївна.

            Строк подання зауважень і пропозицій до 04 квітня 2022 року. Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

 

НЕОБХІДНІСТЬ ПРОВЕДЕННЯ ТРАНСКОРДОННИХ КОНСУЛЬТАЦІЙ щодо проекту документа державного планування відсутня.

 

Керецьківський сільський  голова                                    Михайло МУШКА

 

 

 

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь