ЗВІТ - 2021 р

Дата: 22.01.2022 13:06

Основною метою Центру надання адміністративних послуг Керецьківської сільської ради (далі - Центр) є – формування якісної системи надання адміністративних послуг для мешканців територіальної громади, основними принципами якої є: єдиний відкритий простір, ввічливе ставлення персоналу, зрозумілі процедури, стислі та чітко визначені строки, комфортні умови для клієнтів, максимальна результативність.

Розуміючи потребу громадян в адміністративних послугах навіть в умовах карантину Центр продовжує працювати з максимальною дезінфекцією, з дотриманням усіх можливих норм.

За період з 01.04.2021 року по 31.12.2021 рік через Центр було надано та розглянуто 7 614 послуг, а саме:

• зареєстровано місце проживання - 226 осіб;
  • знято з реєстрації місця проживання - 165 осіб;
  • видано довідок про реєстрацію місця проживання - 832 громадянам;
  • видано довідок про зняття з реєстрації місця проживання - 73 громадянам ;
  • внесення до паспорта громадянина України відомості про зміну нумерації будинків, перейменування вулиць - 44 громадянам;
  • видано довідок про склад сім'ї, або зареєстрованих у житловому приміщенні/будинку - 890 особам;
  • прийнято заяв на призначення всіх видів соціальних допомог - 416;
  • вклеєно до паспорта громадянина України фотокартки при досягненні 25 - 45 річного віку - 46 громадянам ;
  • видано витягів з Державного земельного кадастру - 22 громадянам;
  • видано інформаційні довідки на нерухоме майно щодо обтяження та обмеження іпотеки - 123 громадянам.

За звітній період також:

• зареєстровано вхідної кореспонденції яка надійшла до Центру- 1941;
  • надано 1094 відповіді на запити;
  • зареєстровано через ЦНАП 470 звернень;
  • оброблено 486 земельних питань;
  • Надано роз'яснення та консультації 786 громадянам.

Центр забезпечує надання адміністративних послуг шляхом взаємодії адміністратора із суб'єктом надання адміністративних послуг.