Оголошення!

Дата: 24.12.2021 15:05

до розпорядження сільського голови

від 24 грудня 2021року № 332

про початок формування конкурсної комісії

для проведення конкурсу на зайняття вакантної посади директора Центру надання соціальних послуг Керецьківської сільської ради Хустського району Закарпатської області

Відповідно до Закону України «Про соціальні послуги», Постанови Кабінету Міністрів України від 03 березня 2020 року №200 «Про затвердження Положення про конкурсну комісію, умови та порядок проведення конкурсу на зайняття посади керівника надавача соціальних послуг державного/комунального сектору» виконавчий комітет сільської ради оголошує про початок формування конкурсної комісії для проведення конкурсу на заміщення вакантної посади директора  Центру надання соціальних послуг Керецьківської сільської ради Хустського району Закарпатської області. Конкурсна комісія утворюється у складі не менш як п’ять осіб.

До складу конкурсної комісії у рівній кількості входять представники суб’єктів системи надання соціальних послуг, визначених статтею 8 Закону України «Про соціальні послуги», а саме:

1) уповноважені органи у сфері надання соціальних послуг;

2) отримувачі соціальних послуг;

3) надавачі соціальних послуг;

4) об’єднання працівників системи надання соціальних послуг;

5) об’єднання надавачів соціальних послуг;

6) об’єднання отримувачів соціальних послуг.

До складу конкурсної комісії не можуть входити представники того надавача соціальних послуг державного/комунального сектору, в якому проводиться конкурс на зайняття посади керівника.

Пропозиції щодо кандидатур до складу конкурсної комісії можна надавати з 8:00 до 17:00 (обідня перерва з 12:00 до 13:00), крім вихідних, протягом 10 календарних днів з дати оприлюднення оголошення до сільської ради за адресою: 89334, Закарпатська область, Хустський район, село Керецьки, вул. Головна, 52, відділ ЦНАП.