Оголошення!

Дата: 15.11.2021 15:40

Оголошується Конкурс "Людина року"!

Конкурс ініційований виконавчим комітетом Керецьківської сільської ради Хустського району Закарпатської області при підтримці сільського голови Михайла МУШКИ.

Конкурс проводиться з метою виявлення ініціативних і талановитих особистостей, відзначення інтелектуальної та професійної еліти громади, нагородження громадян за найбільш вагомі професійні досягнення в управлінській, економічній, соціальній, культурній, науковій і громадській діяльності; виховання у мешканців Керецьківської територіальної громади відчуття гордості за свою плідну працю та прагнення досягти нових успіхів у справі на користь людей, заради процвітання рідної громади. .

Переможці визначатимуться за номінаціями:

- «Громадський діяч року»

- «Митець року»;

- «Підприємець року»

- «Юний талант року»

- «Освітянин року»

- «Медик року»

- «Учень року»

- «Родина року»

- «Соціальний працівник року»

- «Спортсмен року»

- «Правозахисник року»

- «Роботодавець року»

-«Меценатство.Милосердя.Благодійність»

В Конкурсі можуть приймати участь громадяни, які проживають на території громади та мають визначні особисті заслуги і вагомі професійні здобутки у розділі оголошених номінацій.

Право висувати претендентів на присвоєння звання «Людина року»  відповідно до запропонованого переліку номінацій мають структурні підрозділи, органи місцевого самоврядування, підприємства, установи, організації незалежно від форм власності, професійні спілки, об’єднання громадян, органи самоорганізації населення.

Для участі в Конкурсі суб’єкти висування претендентів на присвоєння звання «Людина року» подають до «01» грудня поточного року наступні документи:

- клопотання на ім’я   голови конкурсної комісії про присвоєння звання «Людина року»;

- анкету на кандидата з інформацією про нього, його місце роботи, посаду, його професійний рівень та досягнення, громадську активність, особисті заслуги;

- документи та матеріали, які підтверджують досягнення претендента та їх соціальну вагомість;

- ксерокопію паспорта;

- фотокартку розміром  (15  х 21 см).;

- письмову згоду претендента на збір необхідних відомостей про нього та на розгляд клопотання про присвоєння  йому  звання «Людина року».

Визначення переможців проходитиме шляхом голосування конкурсної комісії.

Списки номінантів на звання "Людина року" у кожній номінації і результати Конкурсу
оприлюднюватимуться на офіційній сторінці Керецьківської сільської ради: http://kereckivska.gromada.org.ua

Нагородження переможців Конкурсу «Людина року» відбудеться в грудні 2021 року.

Конкурсна комісія.