Рішення Про затвердження зразка та опису печатки та номерних печаток адміністраторів Центр надання адміністративних послуг Керецьківської сільської ради Хустського району Закарпатської області

Дата: 11.11.2021 21:33

TSIGN

КЕРЕЦЬКІВСЬКА СІЛЬСЬКА РАДА

ХУСТСЬКОГО РАЙОНУ

ЗАКАРПАТСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Десята сесія VIII скликання

Р І Ш Е Н Н Я

від  23 червня 2021року №339                                                            с. Керецьки

Про затвердження зразка та опису печатки

та номерних печаток адміністраторів

Керецьківської сільської ради Хустського району

Закарпатської області

З метою належної організації роботи Центр надання адміністративних послуг  Керецьківської сільської ради  Хустського району Закарпатської області та адміністраторів, враховуючи п.3 ст.13 Закону України «Про адміністративні послуги», керуючись статтею 26, підпунктом 4 пункту «б» ст.27 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні, сесія Керецьківської сільської ради:

В И Р І Ш И Л А:

1.Затвердити:

1.1. Зразок печатки Центру надання адміністративних послуг Керецьківської сільської ради  Хустського району Закарпатської області (додаток 1).

1.2. Зразок номерної печатки адміністратора Центру надання адміністративних послуг Керецьківської сільської ради Хустського району Закарпатської області (додаток 2).

1.3. Опис печатки відділу Центру надання адміністративних послуг Керецьківської сільської ради Хустського району Закарпатської області (додаток 3).

1.4. Опис печатки адміністратора відділу Центру надання адміністративних послуг Керецьківської сільської ради Хустського району Закарпатської області (додаток 4).

2. Начальнику Центру надання адміністративних послуг Керецьківської сільської ради Хустського району Закарпатської області – Пупена Ганні Іванівні, забезпечити виготовлення та збереження номерних печаток посадових осіб, які відповідно до покладених на них службових повноважень виконують функції адміністраторів Центру надання адміністративних послуг.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на комісію з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва (голова Штефко М.Д.).

Сільський  голова                                                             Михайло МУШКА

від 23.06.2021р. № 339

ЗРАЗОК

печатки Центру надання адміністративних послуг Керецьківської сільської ради  Хустського району Закарпатської області

ЗРАЗОК

Сільський  голова                                                            Михайло МУШКА

ОПИС

печатки Центру  надання адміністративних послуг Керецьківської сільської ради  Хустського району Закарпатської області

Печатка Центр  надання адміністративних послуг Керецьківської сільської ради  Хустського району Закарпатської області має форму правильного кола діаметром 40 мм, краї печатки обрамлено бортиком завтовшки 1 мм.

По зовнішньому колу іменної печатки зліва направо центровим способом розміщуються: у верхньому рядку «Україна», семикутна зірочка, Центр надання адміністративних послуг, напис закінчується семикутною зірочкою.

Наступний рядок, з ліва направо розміщується: Керецьківської сільської ради  Хустського району Закарпатської області.  В центрі кола розміщується герб.

Напис обрамляється колом діаметром 20 мм (товщина лінії - 0,1 мм). Усі написи виконано спеціальним шрифтом (Arial).

Печатка виготовляється з гуми. Для  печатки використовується штемпельна фарба синього

Сільський  голова                                                            Михайло МУШКА

до рішення Керецьківської  сільської ради

ОПИС

Номерна печатка адміністратора Центр  надання адміністративних послуг Керецьківської сільської ради Хустського району Закарпатської області має форму правильного кола діаметром 40 мм, краї печатки обрамлено бортиком завтовшки 1 мм.

По зовнішньому колу номерної печатки зліва направо центровим способом розміщуються: у верхньому рядку «Україна», семикутна зірочка, Центр надання адміністративних послуг, напис закінчується семикутною зірочкою.

Наступний рядок, з ліва направо розміщується: Керецьківської сільської ради  Хустського району Закарпатської області.  В центрі кола розміщується напис «Адміністратор №__».

Напис обрамляється колом діаметром 24 мм (товщина лінії - 0,1 мм).

Усі написи виконано спеціальним шрифтом (Arial).

Номерна печатка виготовляється з гуми.

Для номерної печатки використовується штемпельна фарба синього кольору.