Оголошення!

Дата: 25.06.2021 01:08

До відома!

Шановні мешканці громади інформуємо, що Лікарня святого Мартина (Мукачівська центральна районна лікарня) надає широкий асортимент медичних послуг та забезпечена необхідними ліками та витратними матеріалами для надання медичної допомоги в межах пакету медичних гарантій. Жителі нашої громади можуть безперешкодно звертатись та отримувати безкоштовне лікування консервативне чи оперативне, народжувати чи отримувати будь-які інші передбачені договором з НСЗУ медичні послуги.

Для безкоштовного доступу до послуг необхідно отримати електронне направлення від сімейного лікаря чи спеціаліста та записатись на зручний для пацієнта час через кол-центр за безкоштовним номером 0800503118.

У випадку відсутності електронного направлення або бажанні пацієнта отримати медичні послуги позачергово чи обслуговування у покращених умовах, у Лікарні святого Мартина (Мукачівська центральна районна лікарня) існує система платних послуг за доступними цінами, які нижчі за середньоринкові.