ОБГРУНТУВАННЯ технічних та якісних характеристик предмета закупівлі, його очікуваної вартості предмета та/або розміру бюджетного призначення закупівлі:

Дата: 18.09.2024 15:32

ОБГРУНТУВАННЯ

за кодом ДК 021:2015:45000000-7 -  будівельні роботи та поточний ремонт

(ідентифікатор закупівлі UA-2024-09-12-013556-a).

Найменування, місцезнаходження та ідентифікаційний код замовника в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань, його категорія: Березниківський заклад загальної середньої освіти І – ІІІ ступенів Керецьківської сільської ради; 89335, Закарпатська область, Хустський район, с. Березники, 217 “А”; код ЄДРПОУ – 26395898;

категорія замовника – п. 3, ч. 1 ст 2 Закону “Про публічні закупівлі”.

Назва предмета закупівлі: «Капітальний ремонт спортивного майданчика Березниківського ЗЗСО І - ІІІ ст. за адресою с. Березники 217 "А" код ДК 021:2015: 45000000-7 -  будівельні роботи та поточний ремонт (КНУ Настанова з визначення вартості будівництва)».

Тип закупівлі: відкриті торги з особливостями.

Обгрунтування очікуваної вартості предмета закупівлі: очікувана вартість робіт визначена на підставі проектно-кошторисної документації, експертизи проектної документації, з урахуванням вимог нормативних документів КНУ «Настанова з визначення вартості будівництва» та затверджена Замовником Наказом від 03 червня 2024 року №27. Дана норма закріплена у Наказі Мінекономіки від 18.02.2020 № 275 «Про затвердження примірної методики визначення очікуваної вартості предмета закупівлі», який встановлює порядок визначення замовником очікуваної вартості предмета закупівлі.

Очікувана вартість будівельних робіт, зазначених в проекті, становить 3496705.40 грн. з ПДВ.

Технічні, кількісні та якісні характеристики предмета закупівлі визначені у Додатку 1 до Тендерної документації.