Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку (ПОВТОРНО)

Дата: 19.02.2024 16:38
Кількість переглядів: 83

Фото без опису

Повідомлення про оприлюднення проекту документа державного планування та звіту про стратегічну екологічну оцінку (ПОВТОРНО)

 

Керецьківська сільська рада

оголошує про початок процедури розгляду та врахування пропозицій громадськості у проекті детального плану території та стратегічній екологічній оцінці проекту документа державного планування

 

           ПОВНА НАЗВА ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ

            Містобудівна документація «Детальний план території з метою визначення планувальної організації та розвитку території, уточнення положень генерального плану села Березники для розміщення рибного господарства» за адресою: с.Березники, урочище “Грунки” ».

          

Мета розробки детального плану території – визначення планувальної організації та розвитку території, уточнення положень генерального плану села Березники для розміщення рибного господарства.

Проект розроблено на підставі рішення п’ятнадцятої сесії (третє засідання) VIII скликання Керецьківської сільської ради від 02.09.2022 р. № 744 та завдання на проектування.

Замовник містобудівної документації – виконавчий комітет Керецьківської сільської ради.

Розробник проекту детального плану та Звіту про стратегічну екологічну оцінку ФОП – Ерделі Ю.Я.

 

ОРГАН, ЩО ПРИЙМАТИМЕ РІШЕННЯ ПРО ЗАТВЕРДЖЕННЯ ДОКУМЕНТА ДЕРЖАВНОГО ПЛАНУВАННЯ -  Керецьківська сільська рада.

 

ПЕРЕДБАЧУВАНА ПРОЦЕДУРА ГРОМАДСЬКОГО ОБГОВОРЕННЯ

         Дата початку та строки здійснення процедури: громадське обговорення проекту Детального плану та Звіту про стратегічну екологічну оцінку розпочато з дня їх оприлюднення – 21 листопада 2023 року на Веб-сайті Керецьківської сільської ради https:// kereckivska.gromada.org.ua/ та тривало до 21 грудня 2023 року.

 

ДАТА, ЧАС І МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ ЗАПЛАНОВАНИХ ГРОМАДСЬКИХ СЛУХАНЬ

            20 березня 2024 року о 14.00 годині в приміщенні Керецьківської сільської ради за адресою: Закарпатська обл., Хустський район, с.Керецьки, вул. Головна, буд. 52. відбудуться громадські слухання з презентацією та експонуванням проекту.

            Ознайомитися з проектом Детального плану та звітом про стратегічну екологічну оцінку можна в приміщенні сільської ради Керецьківської сільської ради.

 

ОРГАН, ДО ЯКОГО ПОДАЮТЬСЯ ЗАУВАЖЕННЯ І ПРОПОЗИЦІЇ, ЙОГО ПОШТОВА ТА ЕЛЕКТРОННА АДРЕСИ ТА СТРОКИ ПОДАННЯ ЗАУВАЖЕНЬ І ПРОПОЗИЦІЙ

            Зауваження і пропозиції до Звіту із стратегічної екологічної оцінки, проекту Детального плану території подаються до Керецьківської сільської ради E-Mail:  kervillagecouncil@ukr.net, тел. 03133-537-70, Відповідальна особа: Нитка Світлана Василівна - начальник відділу архітектури, будівництва, земельних відносин та управління комунальною власністю  тел.моб. 0997334271,

E-Mail:  nsvetochka@gmail.com  .        

            Строк подання зауважень і пропозицій до 19 березня 2024 року. Пропозиції та зауваження, подані після встановленого строку, не розглядаються.

 

НЕОБХІДНІСТЬ ПРОВЕДЕННЯ ТРАНСКОРДОННИХ КОНСУЛЬТАЦІЙ щодо проекту документа державного планування відсутня.

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь